GÜVEN – KALİTE – HIZ parolasıyla;

 

                   İstanbul Anadolu yakası DES sanayi Sitesinde Temmuz 1999 da TATMAK A.Ş. yetkili servisi olarak;

 

                   İstanbul, İzmit, Adapazarı, Düzce, Bolu, Ereğli, Zonguldak, Karabük, Bartın, Kastamonu, Bilecik, Bursa, Eskişehir, Kütahya illerindeki siz değerli müşterilerimize Putzmeister Beton pompalarınız için servis ve yedek parça hizmeti vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır. Toplam 400 m²’lik merkez servisimizde başlayan bu hizmetlerimiz, siz değerli müşterilerimizin güven ve tercihiyle, Mayıs 2006 – Nisan 2010 arasında İstanbul Şerifali bölgesindeki 900 m² ‘lik servisimizde, Nisan 2010 itibariyle de Ferhatpaşa – Ataşehir bölgesindeki 850 m² kapalı 2500 m² açık olmak üzere 3350 m²’lik tam teşekküllü merkez servisimizde devam etmektedir. Bu yeni servisimizde 120 m²’lik boyahanemizde mevcuttur. Beton pompa ve transmixerlerinizi komple revizyon ettikten sonra kumlama ve boya işleminden geçirerek adeta yeni makineleriniz gibi sizlere teslim edebilmekteyiz.

 

                   Merkez servisimiz açılışından hemen sonra 2000 yılında hızla süren inşaat çalışmaları döneminde bölgedeki müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek için İzmit şubemizi açtık. 2 yıllık bir faaliyetten sonra bu şubemizi kapatıp Bursa şubemizi faaliyete geçirdik.

 

                    Firmamız halen İstanbul  Ferhatpaşa merkez serviste 27, Bursa şubede 6 olmak üzere toplam 33 kişiden oluşan konusunda deneyimli mühendis ve teknik elemanlarıyla siz değerli müşterilerimize Putzmeister beton pompalarınız için kumlama ve boyama dahil her türlü servis ve yedek parça hizmetini güvenilir, kaliteli ve hızlı bir şekilde vermektedir.

 

                    Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada, bizi  400 m² den 3350 m² ye taşıyan  siz değerli müşterilerimizin bizlere göstermiş olduğu güvene layık olmaya çalışacağız.

 

Teşekkürlerimizi borç bilir, saygılar sunarım

 

                                             Oktay EKER



( 1632 Okunma )

Etiketler : Hakkımızda